GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ SPORTOVNÍ TÁBORY - ZDE

FIT BLADING®

KONDIČNÍ PROGRAM NA INLINE, KTERÝ TĚ BUDE BAVIT

FIT BLADING® KONDIČNÍ TRÉNINK NA INLINE

Nebaví vás běhat, ale chcete shodit přebytečný tuk a dostat se do kondice? Vyměňte tenisky za inline brusle a přidejte se do programu FIT BLADING®.

Program FIT BLADING® neboli kondiční trénink na inline je intenzivním programem, který je postaven na základech aerobních tréninkových metod, které jsou nejvhodnějším způsobem jak redukovat přebytečný tělesný tuk (nejvíce zabrat dostanou stehna a zadek 🙂 )

Tyto metody jsou v programech FIT BLADING® kombinovány s prvky funkčního tréninku, což umožňuje vytvarovat a zpevnit všechny svalové skupiny.

Program FIT BLADING® je určen především pro bruslaře, kteří již zvládají základní dovednosti na inline jako je jízda vpřed, zatočení a brzdění pomocí brzdičky.

VÍCE INFORMACÍ

V programu FIT BLADING® se naučíte jak zvýšit efektivitu tréninku na inline, vytvarujete postavu a zlepšíte svůj bruslařský styl. Šestitýdenní program je navržen tak, aby jste prošli různými způsoby tréninku a jejich náročnost se mírným tempem postupně zvyšovala.

Program FIT BLADING® vám přinese mnoho zábavy, vyplavené endorfiny, nové dovednosti a nové kamarády, kteří trénují podobným způsobem jako vy.

Kurz je určen pro bruslaře, kteří již zvládají základní dovednosti na inline a jejich cílem je dostat se do formy, obohatit svůj kondiční trénink, zhubnout pár kil nebo si jen přijít zatrénovat s fajnovou partou.

V kurzu na vás čeká 6 lekcí během 6 týdnů. Každá lekce trvá 60 minut.

Cena kurzu za 1 bruslaře je 1390 Kč.

Seznamte se s instruktory JSMEINLINE.cz

Náš tým

PROGRAM KURZU

Kurz má zvolené místo setkání, kde se celá parta a instruktor potkají.

Lekce se zpravidla skládá ze 3 částí:

 • úvodní (zahřátí, bruslařská abeceda, rozcvičení, )
 • hlavní (hlavní část kondičního tréninku)
  • – souvislé tréninkové metody
  • – intervalový trénink
  • – trénink ve dvojicích
  • – posilovací cvičení
  • – bruslařské hry
 • závěrečná (uvolnění, závěrečné protažení)

Instruktor je vždy připraven zodpovědět jakékoli dotazy k technice bruslení, výběru vybavení. Časté dotazy jsou i na výběr oblečení do různého počasí či základní dotazy k vhodné stravě, která s tréninkem hodně souvisí.

VYBAVENÍ

Potřebné vybavení – helma, inline brusle.

Dále určitě doporučujeme chrániče (kolen, loktů, zápěstí), sportovní oblečení a láhev s pitím. Účastníci mají vlastní vybavení, na které jsou zvyklí. Možné je i zapůjčit vybavení. Půjčovné se stanovuje dle doby zapůjčení vybavení.

Přihlášení

V přihlašovacím formuláři vyberte město, místo kurzu a termín, kdy se na kurz chystáte. Vyplňte přihlašovací údaje a nezapomeňte na smluvní podmínky. Pak už se jen zaregistrujte se do kurzu.

Na uvedený email vám přijdou detailní informace o kurzu a platební údaje s variabilním symbolem. Kurz uhraďte převodem či hotově (po předchozí domluvě v kanceláři JSMEINLINE.cz). Těšíme se na vás na kurzu 🙂

Pro více informací a objednání zapůjčení či koupě vybavení nás kontaktujte.

FIT BLADING® KONDIČNÍ TRÉNINK NA INLINE

PROFESIONÁLNÍ INSTRUKTOŘI

Instruktorský tým je sestaven z odborníků na inline bruslení, kteří jsou absolventi programu výuky inline bruslení akreditovaného MŠMT. Mezi instruktory naleznete absolventy FTVS UK, hokejisty, inline rychlobruslaře či trenéry, kteří mají inline bruslení opravdu rádi a perfektně mu rozumí.

PRVNÍ FITNESS PROGRAM NA INLINE

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout první fitness program, který účastníci absolvují na inline bruslích. Toto spojení umožňuje spojit trénink v tepové frekvenci odpovídající aerobní zóně a posilovací cvičení, které se díky bruslím provádí na nestabilní ploše, což umožňuje rozvoj posturálních i fázických svalů.

ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Program FITBLADING je vhodný pro dlouhodobý trénink, protože pohyb na inline bruslích nepřetěžuje (tak jako běh) klouby a šlachy. Zároveň se však jedná o cyklický pohyb, který je vhodný pro redukci tuků a doplňkové posilovací prvky působí na celkové zpevnění těla a jeho správné držení.

REGISTRACE DO KURZU FITBLADING®

Jsme rádi, že jste se rozhodli zaregistrovat se do kurzu inline bruslení. Vyberte prosím MĚSTO a MÍSTO, kde budete kurz navštěvovat a pokračujte dále v registraci.

ZVOLTE MĚSTO:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

ZVOLTE LOKALITU:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PO CELÉ PRAZE

Přihlaste se hned a zajistěte si tak místo na táboře. GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ!

Přihlášku a podrobné informace o táborech naleznete ZDE


KROUŽKY A KURZY INLINE BRUSLENÍ

Start večerních kurzů "MIMO ŠKOLY" od pondělí 12. dubna - více info ZDE

Start kroužků v "MŠ a ZŠ" bude postupný od pondělí 19.dubna - více info ZDE

Start večerních kurzů "pro DOSPĚLÉ" bude postupný od středy 14. dubna - více info ZDE

Všechny přihlášené budeme průběžně informovat o zahájení kurzu (kroužku).

PŘIHLÁSIT KROUŽEK v MŠ A ZŠ

PŘIHLÁSIT KURZ pro děti MIMO ŠKOLY

PŘIHLÁSIT KURZ pro DOSPĚLÉ