GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

NAUČÍME VÁS

SPRÁVNĚ BRUSLIT

Kurzy bruslařských dovedností pro začátečníky a mírně pokročilé bruslaře

KURZY BRUSLAŘSKÝCH DOVEDNOSTÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ

Kurzy bruslařských dovedností I jsou určeny především pro dospělé bruslaře, kteří se chtějí naučit bruslit od základů nebo si upevnit své stávající  základní bruslařské dovednosti a zároveň se naučit nové. Nejčastěji se setkáváme s klienty, kteří se chtějí naučit bezpečně zastavit či získat větší stabilitu na bruslích. Kurzy jsou tedy určené pro úplné začátečníky i mírné pokročilé bruslaře.

Hlavním cílem jednotlivých lekcí i celého kurzu je především získat jistotu na bruslích, zlepšit své bruslařské dovednosti a odbourat strach.

S Lukášem jsme se postupně učili bruslit celá rodina. Já se ženou jsme už trochu bruslili, ale chtěli jsme se cítit jistěji a naučit se věci, na které jsme si sami netroufli nebo nevěděli, jak na to. Lukáš nás mile překvapil ohromně příjemným a milým přístupem a výborně propracovanou metodikou cvičení, která nás posunovala dopředu – a šlo to mnohem rychleji než jsme čekali. Proto jsme Lukáše požádali, aby to zkusil i s našimi dětmi (6 a 8 roků). Ty neuměly bruslit vůbec a do bruslení se nejdřív ani moc nehrnuly. Lukáš pro ně ale připravil hromadu her a soutěží, takže se nakonec na každou hodinu moc těšily a byla radost se na ně dívat. Skvělá zkušenost. Děkujeme!

Marek

Niki svým přátelským, leč profesionálním přístupem ke svým žákům naprosto předčila mé očekávání. Co se týče mých bruslařských dovedností, byla jsem ukázková "tabula rasa", nicméně už po prvních dvou hodinách jsem se až zázračně zlepšila a přikládám to tomu, že Niki razí přístup "škola hrou". Díky všem těm týmovým soutěžím člověk v zápalu boje zcela zapomene na strach z pádu a najednou se přistihne, jak přešlapuje, skáče přes překážky, brzdí téčkem, jede pozadu atd. Zbavila jsem se díky ní strachu, že spadnu, vypilovala techniku, a musím říct, že s většinou bývalých žáků se v Modřanech i na Ladronce pravidelně potkávám, protože brusle jsou prostě návykové. :-) A jak se poznají? Vždycky mají helmu a výborně bruslí :)

Lea

Inline bruslení bylo pro mě jako úplného začátečníka vždy velkou výzvou, kterou se mi společně s Karolínou podařilo překonat. Díky její trpělivosti, skvělým instruktorským schopnostem, humoru a přátelské povaze jsem na každou lekci chodila s radostí a chutí učit se novým dovednostem. Byla jsem překvapená, jak rychle mi Karolína pomohla na bruslích najít jistotu a získat stabilitu. Inliny se pro mě staly nejen skvělým prostředkem pro zlepšení fyzické kondice, ale také formou relaxace a zábavy. Díky, Karolíno!

Katka

VÍCE INFORMACÍ

V kurzu na vás čeká celkem 10 lekcí jednou týdně a každá trvá 60 minut.

Všichni trenéři jsou držiteli akreditované licence Instruktor inline bruslení, jehož součástí je i školení o první pomoci. Během lekce Vám rádi a ochotně zodpoví všechny Vaše dotazy ohledně inline bruslení.

Trenér na Vás bude čekat vždy 5-10 minut před začátkem lekce na místě bruslení.

V přihlašovacím formuláři vyberte lokalitu a termín, kdy máte zájem kurz navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte se do kurzu. Na uvedenou e-mailovou adresu Vám přijdou všechny potřebné informace o konkrétním kurzu a platební údaje. Kurz lze uhradit pouze převodem na účet. Po uhrazení kurzu Vám přijde potvrzení o zaplacení.

Seznamte se s instruktory JSMEINLINE.cz

Náš tým

NÁPLŇ LEKCÍ A VYBAVENÍ

V tomto kurzu se budete nejprve věnovat správné poloze těla a postavení nohou při bruslení. Některé cviky se zprvu trénují na trávě a teprve později na betonu. Trenér vždy zařazuje taková cvičení, která by měli účastníci kurzu zvládnout. V dalším průběhu kurzu budete postupně zkoušet náročnější a náročnější cvičení. Trénink probíhá formou proudových cvičení, obratnostních drah a nebo speciálních bruslařských cvičení. Na lekcích se určitě dočkáte i různých soutěží, týmových her a jiné zábavné činnosti.

Po skončení lekce s Vámi trenér probere poznatky z tréninku a zodpoví případné dotazy.

CO NA KURZ POTŘEBUJI?

Povinné vybavení jsou pouze brusle a helma (cyklistická nebo jiná). Nicméně, bychom rádi chtěli doporučit i další chrániče. Zejména chrániče dlaní, loktů a kolen.

Chuť učit se novým věcem a pozitivní náladu 🙂

 

PROFESIONÁLNÍ INSTRUKTOŘI

Instruktorský tým je sestaven z odborníků na inline bruslení, kteří jsou absolventi programu výuky inline bruslení akreditovaného MŠMT. Mezi instruktory naleznete absolventy FTVS UK, hokejisty, inline rychlobruslaře či trenéry, kteří mají inline bruslení opravdu rádi a perfektně mu rozumí.

Více informací

VÝUKA DLE METODIKY

Jednotlivé lekce na sebe postupně navazují a proto umožňují projít výukou, která je především pro začátečníky velmi důležitá, protože eliminuje vznik špatných návyků. To se snažíme zajistit tak, že ke každé dovednosti dojdeme s klienty postupně pomocí speciálních průpravných cvičení.

Více informací

NÁVAZNOST DALŠÍCH PROGRAMŮ

Věříme, že mnohé z našich klientů inline bruslení zaujme natolik, že se mu budou rádi věnovat i po skončení kurzu bruslařských dovedností I začátečník. Proto jsme zařadili do výběru Kurz bruslařských dovedností II, který je pro všechny bruslaře, kteří již základy bruslení zvládli a rádi by dále zlepšovali svou techniku bruslení.

Více informací

INLINE KURZY – VÝUKA DOVEDNOSTÍ

Kurz je určen především pro dospělé bruslaře, kteří se rozhodli začít s tímto skvělým sportem nebo již mají s bruslením zkušenosti, ale rádi by se zdokonalili v technice brzdění či obratnosti na inline bruslích. Během šesti týdnů na vás čeká 6 lekcí ve kterých projdete výukou inline bruslení se zaměřením na brzdění a obratnost. Ze zkušeností víme, že většina našich klientů přichází na kurz právě z důvodu zlepšení techniky brzdění a reakce na neočekávanou situaci, se kterou se mohou setkat. Kurz není jen o dřině a neustálém tréninku bruslařských dovedností, ale také o zábavě ve formě různých her, při nichž se seznámíte s ostatními účastníky kurzu a podvědomě zlepšíte svoji bruslařskou obratnost. Jsme si jistí, že se pro vás inline bruslení stane především zábavou, ve které se budete chtít neustále zdokonalovat. V kurzu na vás čeká 6 lekcí během 6 týdnů. Každá lekce trvá 60 minut. Cena kurzu za 1 bruslaře je 1390 Kč. Kurz má zvolené místo setkání, kde se každou lekci s instruktorem setkáváte. Lekce se zpravidla skládá ze 3 částí:
 • úvodní (zahřátí, rozcvičení, opakování naučených dovedností)
 • hlavní (výuka nových cvičení a bruslařských dovedností + hra)
 • závěrečná (opakování cvičení z dané lekce, zakončení hrou či překážkovou dráhou)
Po skončení lekce je instruktor k dispozici pro případné další dotazy. Účastníci kurzu projdou výukou metodické řady inline bruslení a základy bezpečnosti pohybu na stezkách či chránění před úrazy. Součástí lekcí jsou různé druhy her (týmové, obratnostní aj.) a překážkových drah rozvíjejících bruslařské dovednosti. Potřebné vybavení - helma, inline brusle. Dále doporučujeme chrániče (kolen, loktů, zápěstí), sportovní oblečení a láhev s pitím. Účastníci mají vlastní vybavení, na které jsou zvyklí. Možné je i zapůjčit vybavení na dobu kurzu. Půjčovné se stanovuje dle doby zapůjčení vybavení. Přihlášení V přihlašovacím formuláři vyberte město, místo kurzu a termín, kdy máte zájem kurz navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte se do kurzu. Na uvedený email vám přijdou detailní informace o kurzu a platební údaje s variabilním symbolem. Kurz uhraďte převodem či hotově (po předchozí domluvě v kanceláři JSMEINLINE.cz). Těšíme se na vás na kurzu :-)

REGISTRACE

FIT BLADING® KONDIČNÍ TRÉNINK NA INLINE

Nebaví vás běhat, ale chcete shodit přebytečný tuk a dostat se do kondice? Vyměňte tenisky za inline brusle a přidejte se do programu FIT BLADING®. Program FIT BLADING® neboli kondiční trénink na inline je intenzivním programem, který je postaven na základech aerobních tréninkových metod, které jsou nejvhodnějším způsobem jak redukovat přebytečný tělesný tuk (nejvíce zabrat dostanou stehna a zadek :) . Tyto metody jsou v programech FIT BLADING® kombinovány s prvky funkčního tréninku, což umožňuje vytvarovat a zpevnit všechny svalové skupiny. Program FIT BLADING® je určen především pro bruslaře, kteří již zvládají základní dovednosti na inline jako je jízda vpřed, zatočení a brzdění pomocí brzdičky. Během 6 týdnů v programu FIT BLADING® se naučíte jak zvýšit efektivitu tréninku na inline, vytvarujete postavu a zlepšíte svůj bruslařský styl. Šestitýdenní program je navržen tak, aby jste prošli různými způsoby tréninku a jejich náročnost se mírným tempem postupně zvyšovala. Program FIT BLADING® vám přinese mnoho zábavy, vyplavené endorfiny, nové dovednosti a nové kamarády, kteří trénují podobným způsobem jako vy. Programy FIT BLADING® probíhají ve dvou lokalitách:
 • Modřanská cyklostezka a okolní plochy vhodné pro trénink
 • Park Ladronka (cyklostezka Ladronka)
Kurz je určen pro bruslaře, kteří již zvládají základní dovednosti na inline a jejich cílem je dostat se do formy, obohatit svůj kondiční trénink, zhubnout pár kil nebo si jen přijít zatrénovat s fajnovou partou. V kurzu na vás čeká 6 lekcí během 6 týdnů. Každá lekce trvá 60 minut. Cena kurzu za 1 bruslaře je 1490 Kč. Kurz má zvolené místo setkání, kde se celá parta a instruktor potkají. Lekce se zpravidla skládá ze 3 částí:
 • úvodní (zahřátí, bruslařská abeceda, rozcvičení, )
 • hlavní (hlavní část kondičního tréninku)
  • - souvislé tréninkové metody
  • - intervalový trénink
  • - trénink ve dvojicích
  • - posilovací cvičení
  • - bruslařské hry
 • závěrečná (uvolnění, závěrečné protažení)
Instruktor je vždy připraven zodpovědět jakékoli dotazy k technice bruslení, výběru vybavení. Časté dotazy jsou i na výběr oblečení do různého počasí či základní dotazy k vhodné stravě, která s tréninkem hodně souvisí. Potřebné vybavení - helma, inline brusle. Dále určitě doporučujeme chrániče (kolen, loktů, zápěstí), sportovní oblečení a láhev s pitím. Účastníci mají vlastní vybavení, na které jsou zvyklí. Možné je i zapůjčit vybavení. Půjčovné se stanovuje dle doby zapůjčení vybavení. Přihlášení V přihlašovacím formuláři vyberte město, místo kurzu a termín, kdy se na kurz chystáte. Vyplňte přihlašovací údaje a nezapomeňte na smluvní podmínky. Pak už se jen zaregistrujte se do kurzu. Na uvedený email vám přijdou detailní informace o kurzu a platební údaje s variabilním symbolem. Kurz uhraďte převodem či hotově (po předchozí domluvě v kanceláři JSMEINLINE.cz). Těšíme se na vás na kurzu :-)

REGISTRACE

VÍCEDENNÍ AKCE NA INLINE

Baví vás aktivní relax a ve vašem volnu jsou brusle neustále v permanenci.  Na těchto akcích na vás čekají bruslařské a kondiční tréninky, hry na bruslích a především poznávání nových bruslařských lokalit. Každá akce je specifická jak místem, tak i tréninkovou náplní. Naší snahou je seznámit se s zajímavými trasami jak v ČR tak i v zahraničí. Zúčastnit se vyjížděk Blade nights či různých závodů. Zpravidla se jedná o prodloužený víkend, který trávíme v blízkosti hezkých tras a možnosti rychle nazout brusle a vyjet do tréninků. Podrobné informace o akci naleznete v popisu konkrétní akce. Přihlášení V přihlašovacím formuláři vyberte město, místo kurzu a termín, kdy se kurz bude konat. Vyplňte přihlašovací údaje. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte se do kurzu. Na uvedený email vám přijdou detailní informace o kurzu a platební údaje s variabilním symbolem. Kurz uhraďte převodem či hotově (po předchozí domluvě v kanceláři JSMEINLINE.cz). Těšíme se na vás na kurzu :-)

REGISTRACE

REGISTRACE DO KURZU

Jsme rádi, že jste se rozhodli zaregistrovat se do kurzu inline bruslení. Vyberte prosím MĚSTO a MÍSTO, kde budete kurz navštěvovat a pokračujte dále v registraci.

ZVOLTE MĚSTO:

ZVOLTE LOKALITU:

VYBERTE SI TERMÍN

MĚSTOLokaceDATUMDEN V TÝDNUČASCENAREGISTRACE
Praha 4Modřanská cyklostezka2. 4. - 4. 6. 2024
(10 lekcí)
ÚTERÝ18:30 - 19:302 390 Kč Termín obsazen
Možnost přihlášení jako náhradník
Praha 7Stromovka3. 4. - 5. 6. 2024
(10 lekcí)
STŘEDA18:00 - 19:002 390 Kč Termín obsazen
Možnost přihlášení jako náhradník
Praha 6Ladronka + Strahov4. 4. - 6. 6. 2024
(10 lekcí)
ČTVRTEK18:00 - 19:002 390 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská - Vltava - DOSPĚLÍ4. 4. - 6. 6. 2024
(10 lekcí)
ČTVRTEK17:302 200 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 7Stromovka8. 4. - 10. 6. 2024
(10 lekcí)
PONDĚLÍ18:00 - 19:002 390 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA

! LAST TIME - PŘIHLÁŠENÍ !

Kroužky v ZŠ a MŠ

od 20. 3. 2024

více informací - ZDE

Odpolední kurzy pro děti

od 2. 4. 2024

více informací - ZDE

Odpolední kurzy pro dospělé

od 2. 4. 2024

více informací - ZDE