GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

REGISTRACE
NA Kurzy v MŠ a ZŠ

Informace o zvoleném kurzu

Kurzy v MŠ a ZŠ
6 lekcí
PÁTEK 13:30 - 15:00, 20. 9. - 25. 10. 2019 (6 lekcí)
ZŠ Hovorčovická, Praha 8
Kurz bude probíhat na asfaltovém plácku za budovou školní družiny.
840 Kč

Podrobné informace

Milí rodiče 🙂

Tento kroužek je určený pro začátečníky a mírně pokročilé – dětské bruslaře, kteří se s tímto skvělým sportem chtějí seznámit, nebo s ním již zkušenosti mají a rádi by se naučili více nebo zopakovali průpravné hry a cvičení pro nácvik dovedností 🙂

Za šest týdnů se děti v kroužku naučí:

 • brzdit brzdičkou + se seznámí s technikou brzdění “téčkem” a pluhem

 • zatáčet “áčkem” případně carvingový způsobem

 • dvouoporové a jednooporové bruslařské dovednosti

 • seznámí se s jízdou vzad a s překládáním vpřed

 • naučí se jednoduché skoky a obraty

 • seznámí se s jízdou na předních kolečkách a dalšími triky 🙂

Kroužek probíhá zábavnou formou, při které si velice rychle osvojí nové bruslařské dovednosti. Pomocí různých cvičení si děti podvědomě zlepší svoji bruslařskou obratnost. Vše učíme formou hry, tak aby je výuka bavila. Nikoho nenecháme pozadu a všem se snažíme alespoň chvilku individuálně věnovat tak, abychom děti už od začátku učili správné technice.

Jsme si jistí, že se pro Vaše děti inline bruslení stane především zábavou, ve které se budou chtít neustále zdokonalovat. Například v jarním pokračování kroužku. 🙂

 • V kurzu Vás čeká 6 lekcí během 6 týdnů.

 • Samotná lekce inline bruslení trvá 45 minut, zbývající čas je věnován přesunu dětí na místo bruslení, přezouvání a upevnění ochranných pomůcek.

 • Na kurz si děti vezmou pohodlné sportovní oblečení, helmu, brusle a chrániče. Pokud si nejste jistí s výběrem vhodného oblečení a vybavení na inline bruslení, kontaktujte nás, my vám rádi poradíme. Možné je si u nás vybavení na dobu kurzu půjčit. Půjčovné se stanovuje dle doby zapůjčení vybavení.

 • Lekce může být zrušena kvůli špatnému počasí. V tomto případě bude instruktor Vás i školu informovat a doba trvání kurzu se o týden posune.

 • Vámi zmeškané lekce lze nahrazovat kdykoliv a kdekoliv po celou dobu trvání vašeho kroužku.

V případě, že přihlásíte dítě do kroužku v 1. pololetí, je tak přihlášeno na celý školní rok, není potřeba jej přihlašovat znovu ve 2. pololetí. Pokud nebude dítě ve 2. pololetí v kroužku pokračovat, začátkem nového roku Vám přijde e-mail, kde bude možnost dítě z dalšího pololetí odhlásit nebo potvrdit jeho pokračování.

TIP:

Většina zdravotních pojišťoven přispívá částkou min. 500 Kč na dětské pohybové aktivity. O příspěvek můžete zažádat po předložení platebního dokladu (faktury), který zasíláme automaticky po úhradě kurzovného jako součást potvrzovacího emailu o zaplacení. O konkrétních podmínkách je třeba se informovat u své zdravotní pojišťovny.

Všeobecné podmínky – kurzy inline bruslení pro děti

Informace o instruktorech a náplni lekcí

Informace o vybavení

Informce o náhradách zmeškaných lekcí

Nejdříve prosím zadejte své osobní údaje. Informace o přihlašovaném dítěti budou následovat.

Přihlašované dítě

Potvrzení přihlášky

  ( Čtyři číslice, nic více. Kontrola proti robotům).