GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

REGISTRACE
NA Tréninky v MŠ a ZŠ

Informace o zvoleném kurzu

Tréninky v MŠ a ZŠ
8 lekcí
PONDĚLÍ 14:00-15:00, 8. 4. - 27. 5. 2024 (8 lekcí)
MŠ Oční - Zachariášova, České Budějovice
1 090 Kč

Milí rodiče 🙂

Jsme moc rádi že Vám, díky vstřícnému jednání s paní ředitelkou, můžeme nabídnout kroužek inline bruslení pro děti. Tento kroužek je určený především dětem ve věku 5-7  let. (Mladší děti vždy po dohodě ).

Děti budou k tréninku využívat dopravní hřiště v areálu školky. Trenérka bude děti vyzvedávat přímo ve školce a také je odvede zpět.

Po vyplnění elektronické přihlášky (níže) obdrží rodič e-mailem potvrzení o přihlášení dítěte do kroužku včetně detailních informací pro rodiče (v příloze) a informací k platbě.

Kroužek probíhá zábavnou formou, při které si velice rychle osvojí nové bruslařské dovednosti. Vše učíme formou hry, tak aby je výuka bavila. Nikoho nenecháme pozadu a všem se snažíme alespoň chvilku individuálně věnovat. Jsme si jistí, že se pro Vaše děti inline bruslení stane především zábavou, ve které se budou chtít neustále zdokonalovat.

  • V kurzu na děti čeká 8 lekcí.
  • Samotná lekce inline bruslení trvá 45 minut, zbývající čas je věnován přesunu dětí na místo bruslení, přezouvání a upevnění ochranných pomůcek.
  • Lekce může být zrušena kvůli špatnému počasí. V tomto případě bude instruktor Vás i školu informovat a doba trvání kurzu se o týden posune nebo se zbývající lekce prodlouží.
  • Vámi zmeškané lekce lze nahrazovat kdykoliv a kdekoliv po celou dobu trvání vašeho kroužku.

V případě, že přihlásíte dítě do kroužku v 1. pololetí, je tak přihlášeno na celý školní rok a není potřeba jej přihlašovat znovu ve 2. pololetí. Pokud nebude dítě ve 2. pololetí v kroužku pokračovat, začátkem nového roku Vám přijde e-mail, kde bude možnost dítě z dalšího pololetí odhlásit nebo potvrdit jeho pokračování.

Vaše jakékoliv dotazy prosím směrujte na Petru Jakoubkovou tel.: +420 773 259 444 nebo e-mail: jiznicechy@jsmeinline.cz.

Děkujeme a těšíme se na Vás a především Vaše děti.

 

TIP:

Většina zdravotních pojišťoven přispívá částkou min. 500 Kč na dětské pohybové aktivity. O příspěvek můžete zažádat po předložení platebního dokladu (faktury), který zasíláme automaticky po úhradě kurzovného jako součást potvrzovacího emailu o zaplacení. O konkrétních podmínkách je třeba se informovat u své zdravotní pojišťovny.

Nejdříve prosím zadejte své osobní údaje. Informace o přihlašovaném dítěti budou následovat.

Přihlašované dítě

Máte slevový poukaz?

Potvrzení přihlášky

  (Čtyři číslice, nic více. Kontrola proti robotům)

! LAST TIME - PŘIHLÁŠENÍ !

Kroužky v ZŠ a MŠ

od 20. 3. 2024

více informací - ZDE

Odpolední kurzy pro děti

od 2. 4. 2024

více informací - ZDE

Odpolední kurzy pro dospělé

od 2. 4. 2024

více informací - ZDE