GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

REGISTRACE
NA Tréninky mimo školy

Informace o zvoleném kurzu

Tréninky mimo školy
10 lekcí
PONDĚLÍ 17:30 - 18:30, 8. 4. - 10. 6. 2024 (10 lekcí)
Šestajovice, Praha východ
Kurz bude probíhat na hokejbalovém hřišti vedle fotbalového hřiště.
1 690 Kč

Milí rodiče 🙂

Tento kroužek je určený pro děti ve věku od 6 do 11 let (po dohodě s rodiči i od 5 let).

Po vyplnění elektronické přihlášky (níže) obdrží rodič e-mailem potvrzení o přihlášení dítěte do kroužku včetně detailních informací pro rodiče (v příloze) a informací k platbě.

Kurz probíhá zábavnou formou, při které si velice rychle osvojí nové bruslařské dovednosti. Pomocí různých cvičení si děti podvědomě zlepší svoji bruslařskou obratnost. Vše učíme formou hry, tak aby je výuka bavila. Nikoho nenecháme pozadu a všem se snažíme alespoň chvilku individuálně věnovat. Jsme si jistí, že se pro Vaše děti inline bruslení stane především zábavou, ve které se budou chtít neustále zdokonalovat.

  • V kurzu na děti čeká 10 lekcí.
  • Samotná lekce inline bruslení trvá 60 minut.
  • Na kurz si děti vezmou pohodlné sportovní oblečení, helmu, brusle a chrániče. Pokud si nejste jistí s výběrem vhodného vybavení na inline bruslení, tak nás kontaktujte a nebo se podívejte na náš web, kde radíme, čeho se při výběru správného vybavení vyvarovat – SPRÁVNÉ VYBAVENÍ
  • Lekce může být zrušena kvůli špatnému počasí. V tomto případě Vás bude instruktor informovat a doba trvání kurzu se o týden posune nebo se zbývající lekce prodlouží.
  • Vámi zmeškané lekce lze nahrazovat kdykoliv a kdekoliv po celou dobu trvání vašeho kurzu.

V případě, že přihlásíte dítě do kroužku v 1. pololetí, je tak přihlášeno na celý školní rok a není potřeba jej přihlašovat znovu ve 2. pololetí. Pokud nebude dítě ve 2. pololetí v kroužku pokračovat, začátkem nového roku Vám přijde e-mail, kde bude možnost dítě z dalšího pololetí odhlásit nebo potvrdit jeho pokračování.

TIP:

Většina zdravotních pojišťoven přispívá částkou min. 500 Kč na dětské pohybové aktivity. O příspěvek můžete zažádat po předložení platebního dokladu (faktury), který zasíláme automaticky po úhradě kurzovného jako součást potvrzovacího emailu o zaplacení. O konkrétních podmínkách je třeba se informovat u své zdravotní pojišťovny.

 

Nejdříve prosím zadejte své osobní údaje. Informace o přihlašovaném dítěti budou následovat.

Přihlašované dítě

Máte slevový poukaz?

Potvrzení přihlášky

  (Čtyři číslice, nic více. Kontrola proti robotům)

! LAST TIME - PŘIHLÁŠENÍ !

Kroužky v ZŠ a MŠ

od 20. 3. 2024

více informací - ZDE

Odpolední kurzy pro děti

od 2. 4. 2024

více informací - ZDE

Odpolední kurzy pro dospělé

od 2. 4. 2024

více informací - ZDE