GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

TÁBORY

A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY,

NA KTERÝCH SE DĚTI HRAVOU FORMOU SEZNAMUJÍ S TRADIČNÍMI I MÉNĚ ZNÁMÝMI SPORTY, BUDOU VAŠE DĚTI MILOVAT :)

TÁBORY A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Tábory a příměstské sportovní tábory jsou skvělou možností jak si děti mohou osvojit různé sportovní dovednosti. Projdou rozvíjející pohybovou přípravou a seznámí se s tradičními i méně známými sporty. To vše během několik dní, zábavnou formou a pod vedením profesionálních instruktorů a trenérů jednotlivých pohybových aktivit.

Naší snahou je nabídnout dětem a rodičům táborový program, který bude nejen zábavný s cílem děti zaujmout, ale především bude pro ně rozvíjející a to především po stránce pohybových dovedností. Program táborů je navržen tak, aby je mohli absolvovat jak malí začátečníci tak i děti, které s různými druhy sportů již zkušenost mají.

VÍCE INFORMACÍ

LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR s názvem „DĚTSKÁ OLYMPIÁDA“ 

je tábor plný her a zábavy, který je připravený pro všechny děti, co rádi tráví volný čas sportem a kreativní činností.

Seznamte se s instruktory JSMEINLINE.cz

Náš tým

PROGRAM

Letní sportovní příměstský tábor

Cílem sportovního tábora je seznámit děti s tradičními i méně známými sporty a užít si přitom co nejvíc srandy.

V našem sportovním programu je v první řadě přirozeně in-line bruslení, jehož výuce se naplno věnujeme a které je u dětí velmi oblíbené. Dále jsme pro děti připravili zábavný a smysluplný program pod vedením profesionálních trenérů jednotlivých sportovních oddílů: Lukostřelba, Rugby, Atletika a gymnastika, lezení, baseball a fotbal.

Nebudou však chybět také zajímavé netradiční sporty, jako je surfování na indoboardech, trail orienteering se zmrzlinovým cílem a závody na tobogánu 🙂

Program je pro děti připraven od 7:00 do 17:00 hodin. Je určený pro děti od 4 do 12 let (skupiny se dělí dle věku).

Cena tábora 2950 Kč obsahuje vše (vstupy, jídlo a pití po celý den, půjčení veškerého potřebného vybavení, odměny, diplomy… apod.)

TÁBORY A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

PROGRAM

Program je sestaven zábavně, s cílem děti zaujmout. Zároveň však klademe důraz na komplexní rozvoj, a to především po stránce pohybových dovedností, který má vliv na zdravý vývoj dítěte.

PROFESIONÁLNÍ INSTRUKTOŘI

Instruktorský tým je sestaven z odborníků na inline bruslení, kteří jsou absolventi programu výuky inline bruslení akreditovaného MŠMT. Mezi další instruktory patří absolventi FTVS UK či pedagogické fakulty s trenérskou specializací různého sportovní zaměření.

BEZPEČNOST

Naší prioritou je naučit vaše dítě nutnosti nošení helmy a dalších ochranných pomůcek, které eliminují případné nebezpečí zranění. Všechny táborové aktivity jsou vedeny instruktory, kteří jsou specialisty na danou aktivitu a jsou absolventy kurzu první pomoci.

REGISTRACE NA TÁBOR

Jsme rádi, že jste se rozhodli zaregistrovat vaše dítě na náš tábor.

ZVOLTE MĚSTO:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

ZVOLTE LOKALITU:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

Milí sportovci,
na příměstské tábory se můžete přihlašovat přes naše nové stránky www.sportovnikempy.com. Rozšířili jsme pro vás nabídku lokalit a nových druhů sportů, které si budete moci v průběhu týdne vyzkoušet. Těšíme se na vás!  Váš tým JSMEINLINE 🙂

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

ZAČÍNÁME 4.12.2023