GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

Dětské inline závody v neděli 22.5. od 15:00 v areálu Ladronka

Přijďte si vyzkoušet atmosféru závodů! V neděli 22.5. pro vás bude v areálu Ladronka připraven bohatý závodní program pro malé i větší bruslaře. Pro nejmenší závodníky od tří let je připraven i závod odrážedel. Užijte si s námi pohodové nedělní odpoledne a umožňete svým dětem ukázat své dovednosti a poměřit sílu s ostatními dětmi.

Věkové kategorie se vzájemně prolínají tak, aby se děti mohly zúčastnit i dvou závodů během jednoho dne.

Na přípravě závodů se budou podílet a na průběh závodů budou dohlížet zkušení lektoři inline bruslení, jejichž vzdělání má akreditaci MŠMT. Ti se dlouhodobě věnují nejen inline bruslení na vrcholové úrovni (např. reprezentace ČR), ale i jeho výuce pro děti. Instruktoři budou dětem a jejich rodičům k dispozici i pro poskytnutí informací o vhodných pomůckách pro inline bruslení a možnostech, kde a jak rozvíjet své bruslařské dovednosti.

Pro děti, které ještě nezávodí, nebo se nebudou chtít závodů zúčastnit, bude připravena zábavná překážková dráha, kde si na různých mobilních překážkách, rampičkách, podjezdech a dalších úkolech budou moci ověřit svou bruslařskou zdatnost. Celý prostor bude pod dohledem profesionálního instruktora inline bruslení, který dětem ukáže, jak správně danou překážku překonat a celou dráhu zvládnout.

Startovné je 70Kč

Více informací a následné fotografie z akce naleznete na našich Facebookových stránkách Jsmeinline.

ZPĚT

ZAČÍNÁME 4.12.2023