GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

REGISTRACE
NA Kurz bruslařských dovedností

Informace o zvoleném kurzu

Kurz bruslařských dovedností
6 lekcí
STŘEDA 18:00 - 19:00, 18. 9. - 23. 10. 2019 (6 lekcí)
Stromovka, Praha 7
Kurz probíhá na parkovišti před velkou sportovní halou.
1390 Kč

Podrobné informace

Tento kurz je určený pro začátečníky a pokročilé – dospělé bruslaře, kteří by se rádi naučili základní techniku jízdy vpřed, brzdění a zatáčení na inline bruslích.

Kurz není jen o dřině a neustálém tréninku bruslařských dovedností, ale také o zábavě ve formě různých her, při nichž se seznámíte s ostatními účastníky kurzu a podvědomě zlepšíte svoji bruslařskou obratnost. Jsme si jistí, že se pro vás inline bruslení stane především zábavou, ve které se budete chtít neustále zdokonalovat

  • V kurzu Vás čeká 6 lekcí během 6 týdnů. Každá lekce trvá 60 minut
  • Na kurz si vezměte pohodlné sportovní oblečení, helmu, brusle a doporučujeme i chrániče. Pokud si nejste jistí s výběrem vhodného oblečení a vybavení na in-line bruslení, kontaktujte nás, my vám rádi poradíme. Možné je i zapůjčit vybavení na dobu kurzu. Půjčovné se stanovuje dle doby zapůjčení vybavení.
  • Lekce může být zrušena kvůli špatnému počasí. V tomto případě Vás instruktor bude informovat a navrhne náhradní termín. Vámi zmeškané lekce lze nahrazovat pouze po domluvě s instruktorem, a to v některém z jeho kurzů.

Všeobecné podmínky kurzů pro dospělé

Vaše osobní údaje

Potvrzení přihlášky

  ( Čtyři číslice, nic více. Kontrola proti robotům).