JSMEINLINE.CZ GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ +420 736 761 423

NADCHNEME DĚTI PROGRAMEM NA LEDĚ
UČÍME BRUSLIT A MÍT RADOST Z POHYBU

Cílem projektu JSMEINLINE NA LEDĚ je nabídnout dětem ZÁBAVNÉ využití volného času, naučit je základním bruslařským dovednostem, a to všechno FORMOU HER.

ŠKOLY

PŘIZPŮSOBÍME SE KAŽDÉ VĚKOVÉ KATEGORII

O KURZECH

Program kurzů JSMEINLINE NA LEDĚ sestavujeme podle individuálních požadavků jednotlivých škol. Lekce jsou vedeny tak, aby byly děti neustále v pohybu a užily si hodinu plnou zábavy.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Trenérský tým projektu JSMEINLINE NA LEDĚ je sestaven z licencovaných trenérů ledního hokeje, krasobruslení a studentů fakult s pedagogickým zaměřením nebo profesionálních sportovců, kteří mají zájem vést děti ke sportu, což je pro děti tím nejlepším příkladem.

METODIKA

Obsah lekcí je skupinkám dětí šitý na míru dle věku a pokročilosti. Jednotlivé lekce na sebe systematicky navazují. Tím, že ke každé dovednosti dojdeme s dětmi postupně pomocí speciálních průpravných cvičení a her, eliminujeme špatné návyky, které mohou jinak vznikat.

HERNÍ PRINCIP

Chceme, aby si děti k pohybu vytvořily pozitivní vztah a naše lekce je bavily. Jen tak se mohou v bruslení doopravdy zlepšit. Proto se naše lekce skládají zejména ze zábavných cvičení a her.

TYPY KURZŮ

Program kurzu a jednotlivých lekcí je sestaven dle individuálních požadavků školy, která si může vybrat ze 3 základních typů:

Kurz je velice INTENZIVNÍ a vysoce EFEKTIVNÍ. V krátkém časovém období proběhne více lekcí a děti si osvojí základní bruslařské dovednosti velice rychle.
Příklad: PO – PÁ / 2-3 lekce / 2 týdny
Tento kurz je rozložen do delšího časového období. Děti se systematicky dle metodické řady učí bruslit NA JEDNÉ LEKCI týdně. Podle našich zkušeností je ideální délkou kurzu 6 – 10 LEKCÍ.
Děti si vyzkouší základní bruslařské prvky v 1-2 lekcích, ale zejména si užijí spoustu ZÁBAVY A SRANDY s našimi instruktory, kteří pro ně připraví skvělý program.

Hlavním cílem projektu JSMEINLINE NA LEDĚ je, aby děti lekce bavily a odcházely od nás nadšené a plné dojmů :-)

REFERENCE

MŠ TETTY

Úžasný přístup k dětem. Super zábavné hry a aktivity, velké pokroky v bruslení. Snaha vyjít vstříc a maximální individuální přístup. A hlavně - nejlepší trenéři! To jsou naše dlouholeté zkušenosti s agenturou Jsmeinline.cz. Během každého školního roku s nimi absolvujeme min 2 kurzy ledního bruslení a 2 kurzy inline bruslení. Spolupráce je vždy bezproblémová, pokaždé se děti naučí něco nového - jak ti, kteří se poprvé zkouší postavit na brusličky, tak ti, kteří s námi bruslí již poněkolikáté. A stejně jako všude i tady je to o lidech – pohodoví, milí, sympatičtí a profesionální trenéři jsou tou nejlepší zárukou a také důvod, proč již nyní zamlouváme termíny na příští kurz bruslení.

Tereza Nejedlá, manažerka MŠ Tetty

Žáci 5. tříd ZŠ Ohradní absolvovali kurz bruslení – 6 lekcí na stadionu Hasa.

Hned od první lekce jsme byly velmi překvapeny milým a vstřícným přístupem instruktorů.

Děti byly rozděleny do skupin podle toho, jak bruslit již uměly. Každá skupina měla svého instruktora, který se jim po celou dobu věnoval. Připravoval pro ně hry na bruslích a dále je metodicky vedl k lepší úrovni pohybu na bruslích.

Všichni udělali během absolvovaných lekcí pokrok. Jako plus hodnotíme i ochotu instruktorů přivézt brusle a helmy na půjčení za výhodnější ceny, než jsou běžně k dispozici v půjčovně na stadionu.

Určitě se vyplatí tento kurz žákům dopřát.

Za třídní učitelky 5. tříd Ilona Nedvídková

1. A ze ZŠ Kuncova se v letošní zimě vydala několikrát na zimní stadion, aby se zdokonalila v jízdě na bruslích.

Některé děti byly již zdatnými bruslaři a některé měly brusle obuté úplně poprvé. Proto jsme zvolili nabídku bruslit s instruktory z projektu: „JSMEINLINE NA LEDĚ“. Tento projekt začal s názvem: „Jsme inline.cz“ a přizpůsobil se potřebám ročního období a zájmu dětí.

Mladí instruktoři velmi rychle navázali vstřícný kontakt s dětmi. Během už 1. lekce se i začátečníci dokázali přesunout přes celý lední prostor a i zcela se přestali obávat neúspěchu a dělali velké pokroky. Děti pozorně poslouchaly rady zkušených instruktorů a těšily se na další lekci plnou i různých her, rozvíjejících jejich koordinaci pohybu. Každá lekce měla náboj a přinesla něco nového.

Na konci této sezóny byly všechny děti schopné ovládat brusle a bylo zřejmé, že jim bruslení přináší radost. Již se těší na další sezonu a spolupráci s instruktory, kterým touto cestou chceme poděkovat.

Děti z 1.A, tř. uč. D. Rážová

NÁŠ TÝM

Trenérský tým projektu JSMEINLINE NA LEDĚ je sestaven z licencovaných trenérů ledního hokeje, krasobruslení a studentů fakult s pedagogickým zaměřením nebo profesionálních sportovců, kteří mají zájem vést děti ke sportu, což je pro děti tím nejlepším příkladem.

VYBAVENÍ

brusle helma rukavice

Povinné vybavení pro absolvování kurzu jsou brusle, helma a rukavice. Dále doporučujeme chrániče na lokty a kolena.

Půjčujeme BRUSLE, HELMY a CHRÁNIČE.

LEDOVÉ PLOCHY

PŘIHLÁŠENÍ ŠKOLY

Na základě informací z formuláře vám obratem pošleme cenovou kalkulaci na vybraný kurz bruslení.

Vyplňte prosím všechna pole!
         

 

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ PRO VEŘEJNOST

ZVOLTE MĚSTO:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

ZVOLTE LOKALITU:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

PARTNEŘI