GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

NAUČÍME VÁS

SPRÁVNĚ BRUSLIT

Dovedeme Vaši techniku bruslení k dokonalosti! Kurzy bruslařských dovedností pro pokročilé bruslaře.

KURZY BRUSLAŘSKÝCH DOVEDNOSTÍ PRO POKROČILÉ

Kurzy bruslařských dovedností II jsou určeny především pro dospělé bruslaře, kteří chtějí zdokonalit a zefektivnit svou techniku bruslení.  Mají základy bruslení a chtějí se naučit nebo zopakovat pokročilejší bruslařské dovednosti. V těchto kurzech se pracuje na detailech a odstranění chyb v technice u základních bruslařských dovedností.

Hlavním cílem jednotlivých lekcí i celého kurzu je především získat jistotu na bruslích ve vyšší rychlosti a odstranit nejčastější chyby v technice bruslení.

VÍCE INFORMACÍ

V kurzu na vás čeká celkem 6 lekcí jednou týdně a každá trvá 60 minut.

Všichni trenéři jsou držiteli akreditované licence Instruktor inline bruslení, jehož součástí je i školení o první pomoci. Během lekce Vám rádi a ochotně zodpoví všechny Vaše dotazy ohledně inline bruslení.

Trenér na Vás bude čekat vždy 5-10 minut před začátkem lekce na místě bruslení.

V přihlašovacím formuláři vyberte lokalitu a termín, kdy máte zájem kurz navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte se do kurzu. Na uvedenou e-mailovou adresu Vám přijdou všechny potřebné informace o konkrétním kurzu a platební údaje. Kurz lze uhradit pouze převodem na účet. Po uhrazení kurzu Vám přijde potvrzení o zaplacení.

Seznamte se s instruktory JSMEINLINE.cz

Náš tým

NÁPLŇ LEKCÍ A VYBAVENÍ

V tomto kurzu se budete nejprve věnovat detailům techniky správné polohy těla a postavení nohou při bruslení, na které bude navazovat technika přenosu váhy a práce s těžištěm těla. Pro rozvoj těchto dovedností budete v kurzu používat speciální bruslařská cvičení. V dalším průběhu kurzu budete postupně zkoušet koordinačně náročnější a náročnější cvičení. Kurz bude zaměřen zejména na techniku a efektivitu jízdy vpřed, zvládnutí jízdy ve vyšší rychlosti, pokročilé způsoby brždění, udržení rychlosti při vyjíždění zatáčky pomocí překládání a mnoho dalších pokročilejších dovednosti. Na lekcích se určitě dočkáte i různých soutěží, týmových her a jiné zábavné činnosti.

Po skončení lekce s Vámi trenér probere poznatky z tréninku a zodpoví případné dotazy.

CO NA KURZ POTŘEBUJI?

Povinné vybavení jsou pouze brusle a helma (cyklistická nebo jiná). Nicméně, bychom rádi doporučili i další chrániče. Zejména chrániče dlaní, loktů a kolen.

Neméně důležitá je samozřejmě i chuť učit se novým věcem a pozitivní nálada 🙂

 

PROFESIONÁLNÍ INSTRUKTOŘI

Instruktorský tým je sestaven z odborníků na inline bruslení, kteří jsou absolventi programu výuky inline bruslení akreditovaného MŠMT. Mezi instruktory naleznete absolventy FTVS UK, hokejisty, inline rychlobruslaře či trenéry, kteří mají inline bruslení opravdu rádi a perfektně mu rozumí.

VÝUKA DLE METODIKY

Jednotlivé lekce na sebe postupně navazují a proto umožňují projít výukou, která je především pro začátečníky velmi důležitá, protože eliminuje vznik špatných návyků. To se snažíme zajistit tak, že ke každé dovednosti dojdeme s klienty postupně pomocí speciálních průpravných cvičení.

NÁVAZNOST DALŠÍCH PROGRMŮ

Věříme, že mnohé z našich klientů inline bruslení zaujme natolik, že se mu budou rádi věnovat i po skončení kurzu bruslařských dovedností I začátečník. Proto jsme zařadili do výběru Kurz bruslařských dovedností II, který je pro všechny bruslaře, kteří již základy bruslení zvládli a rádi by dále zlepšovali svou techniku bruslení.

REGISTRACE DO KURZU

Jsme rádi, že jste se rozhodli zaregistrovat se do kurzu inline bruslení. Vyberte prosím MĚSTO a MÍSTO, kde budete kurz navštěvovat a pokračujte dále v registraci.

ZVOLTE MĚSTO:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

ZVOLTE LOKALITU:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

ZAČÍNÁME 4.12.2023