GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

REGISTRACE DO KROUŽKŮ INLINE BRUSLENÍ NA DRUHÉ POLOLETÍ OD 15. 12. 2021

NAUČÍME VÁS

SPRÁVNĚ BRUSLIT

Kurzy bruslařských dovedností pro začátečníky a mírně pokročilé bruslaře

KURZY BRUSLAŘSKÝCH DOVEDNOSTÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ

Kurzy bruslařských dovedností I jsou určeny především pro dospělé bruslaře, kteří se chtějí naučit bruslit od základů nebo si upevnit své stávající  základní bruslařské dovednosti a zároveň se naučit nové. Nejčastěji se setkáváme s klienty, kteří se chtějí naučit bezpečně zastavit či získat větší stabilitu na bruslích. Kurzy jsou tedy určené pro úplné začátečníky i mírné pokročilé bruslaře.

Hlavním cílem jednotlivých lekcí i celého kurzu je především získat jistotu na bruslích, zlepšit své bruslařské dovednosti a odbourat strach.

S Lukášem jsme se postupně učili bruslit celá rodina. Já se ženou jsme už trochu bruslili, ale chtěli jsme se cítit jistěji a naučit se věci, na které jsme si sami netroufli nebo nevěděli, jak na to. Lukáš nás mile překvapil ohromně příjemným a milým přístupem a výborně propracovanou metodikou cvičení, která nás posunovala dopředu – a šlo to mnohem rychleji než jsme čekali. Proto jsme Lukáše požádali, aby to zkusil i s našimi dětmi (6 a 8 roků). Ty neuměly bruslit vůbec a do bruslení se nejdřív ani moc nehrnuly. Lukáš pro ně ale připravil hromadu her a soutěží, takže se nakonec na každou hodinu moc těšily a byla radost se na ně dívat. Skvělá zkušenost. Děkujeme!

Marek

Niki svým přátelským, leč profesionálním přístupem ke svým žákům naprosto předčila mé očekávání. Co se týče mých bruslařských dovedností, byla jsem ukázková "tabula rasa", nicméně už po prvních dvou hodinách jsem se až zázračně zlepšila a přikládám to tomu, že Niki razí přístup "škola hrou". Díky všem těm týmovým soutěžím člověk v zápalu boje zcela zapomene na strach z pádu a najednou se přistihne, jak přešlapuje, skáče přes překážky, brzdí téčkem, jede pozadu atd. Zbavila jsem se díky ní strachu, že spadnu, vypilovala techniku, a musím říct, že s většinou bývalých žáků se v Modřanech i na Ladronce pravidelně potkávám, protože brusle jsou prostě návykové. :-) A jak se poznají? Vždycky mají helmu a výborně bruslí :)

Lea

Inline bruslení bylo pro mě jako úplného začátečníka vždy velkou výzvou, kterou se mi společně s Karolínou podařilo překonat. Díky její trpělivosti, skvělým instruktorským schopnostem, humoru a přátelské povaze jsem na každou lekci chodila s radostí a chutí učit se novým dovednostem. Byla jsem překvapená, jak rychle mi Karolína pomohla na bruslích najít jistotu a získat stabilitu. Inliny se pro mě staly nejen skvělým prostředkem pro zlepšení fyzické kondice, ale také formou relaxace a zábavy. Díky, Karolíno!

Katka

VÍCE INFORMACÍ

V kurzu na vás čeká celkem 6 lekcí jednou týdně a každá trvá 60 minut.

Všichni trenéři jsou držiteli akreditované licence Instruktor inline bruslení, jehož součástí je i školení o první pomoci. Během lekce Vám rádi a ochotně zodpoví všechny Vaše dotazy ohledně inline bruslení.

Trenér na Vás bude čekat vždy 5-10 minut před začátkem lekce na místě bruslení.

V přihlašovacím formuláři vyberte lokalitu a termín, kdy máte zájem kurz navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte se do kurzu. Na uvedenou e-mailovou adresu Vám přijdou všechny potřebné informace o konkrétním kurzu a platební údaje. Kurz lze uhradit pouze převodem na účet. Po uhrazení kurzu Vám přijde potvrzení o zaplacení.

Seznamte se s instruktory JSMEINLINE.cz

Náš tým

NÁPLŇ LEKCÍ A VYBAVENÍ

V tomto kurzu se budete nejprve věnovat správné poloze těla a postavení nohou při bruslení. Některé cviky se zprvu trénují na trávě a teprve později na betonu. Trenér vždy zařazuje taková cvičení, která by měli účastníci kurzu zvládnout. V dalším průběhu kurzu budete postupně zkoušet náročnější a náročnější cvičení. Trénink probíhá formou proudových cvičení, obratnostních drah a nebo speciálních bruslařských cvičení. Na lekcích se určitě dočkáte i různých soutěží, týmových her a jiné zábavné činnosti.

Po skončení lekce s Vámi trenér probere poznatky z tréninku a zodpoví případné dotazy.

CO NA KURZ POTŘEBUJI?

Povinné vybavení jsou pouze brusle a helma (cyklistická nebo jiná). Nicméně, bychom rádi chtěli doporučit i další chrániče. Zejména chrániče dlaní, loktů a kolen.

Chuť učit se novým věcem a pozitivní náladu 🙂

 

PROFESIONÁLNÍ INSTRUKTOŘI

Instruktorský tým je sestaven z odborníků na inline bruslení, kteří jsou absolventi programu výuky inline bruslení akreditovaného MŠMT. Mezi instruktory naleznete absolventy FTVS UK, hokejisty, inline rychlobruslaře či trenéry, kteří mají inline bruslení opravdu rádi a perfektně mu rozumí.

VÝUKA DLE METODIKY

Jednotlivé lekce na sebe postupně navazují a proto umožňují projít výukou, která je především pro začátečníky velmi důležitá, protože eliminuje vznik špatných návyků. To se snažíme zajistit tak, že ke každé dovednosti dojdeme s klienty postupně pomocí speciálních průpravných cvičení.

NÁVAZNOST DALŠÍCH PROGRAMŮ

Věříme, že mnohé z našich klientů inline bruslení zaujme natolik, že se mu budou rádi věnovat i po skončení kurzu bruslařských dovedností I začátečník. Proto jsme zařadili do výběru Kurz bruslařských dovedností II, který je pro všechny bruslaře, kteří již základy bruslení zvládli a rádi by dále zlepšovali svou techniku bruslení.

REGISTRACE DO KURZU

Jsme rádi, že jste se rozhodli zaregistrovat se do kurzu inline bruslení. Vyberte prosím MĚSTO a MÍSTO, kde budete kurz navštěvovat a pokračujte dále v registraci.

ZVOLTE MĚSTO:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

ZVOLTE LOKALITU:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.