GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

Řekli o nás

S Lukášem jsme se postupně učili bruslit celá rodina. Já se ženou jsme už trochu bruslili, ale chtěli jsme se cítit jistěji a naučit se věci, na které jsme si sami netroufli nebo nevěděli, jak na to. Lukáš nás mile překvapil ohromně příjemným a milým přístupem a výborně propracovanou metodikou cvičení, která nás posunovala dopředu – a šlo to mnohem rychleji než jsme čekali. Proto jsme Lukáše požádali, aby to zkusil i s našimi dětmi (6 a 8 roků). Ty neuměly bruslit vůbec a do bruslení se nejdřív ani moc nehrnuly. Lukáš pro ně ale připravil hromadu her a soutěží, takže se nakonec na každou hodinu moc těšily a byla radost se na ně dívat. Skvělá zkušenost. Děkujeme!

Marek

Niki svým přátelským, leč profesionálním přístupem ke svým žákům naprosto předčila mé očekávání. Co se týče mých bruslařských dovedností, byla jsem ukázková "tabula rasa", nicméně už po prvních dvou hodinách jsem se až zázračně zlepšila a přikládám to tomu, že Niki razí přístup "škola hrou". Díky všem těm týmovým soutěžím člověk v zápalu boje zcela zapomene na strach z pádu a najednou se přistihne, jak přešlapuje, skáče přes překážky, brzdí téčkem, jede pozadu atd. Zbavila jsem se díky ní strachu, že spadnu, vypilovala techniku, a musím říct, že s většinou bývalých žáků se v Modřanech i na Ladronce pravidelně potkávám, protože brusle jsou prostě návykové. 🙂 A jak se poznají? Vždycky mají helmu a výborně bruslí 🙂

Lea

Inline bruslení bylo pro mě jako úplného začátečníka vždy velkou výzvou, kterou se mi společně s Karolínou podařilo překonat. Díky její trpělivosti, skvělým instruktorským schopnostem, humoru a přátelské povaze jsem na každou lekci chodila s radostí a chutí učit se novým dovednostem. Byla jsem překvapená, jak rychle mi Karolína pomohla na bruslích najít jistotu a získat stabilitu. Inliny se pro mě staly nejen skvělým prostředkem pro zlepšení fyzické kondice, ale také formou relaxace a zábavy. Díky, Karolíno!

Katka

ZAČÍNÁME 4.12.2023