GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

STAŇ SE

PROFESIONÁLEM NA INLINE

a přidej se do našeho týmu

KURZ INSTRUKTORA INLINE

Akreditovaný instruktorský kurz inline bruslení je určen těm, kteří chtějí získat přehled o metodice a didaktice výuky inline bruslení a jejichž cílem je předávat své vědomosti, zkušenosti a bruslařské dovednosti dále.

Během kurzu se setkáte s teoretickými přednáškami i praktickou výukou všech témat týkajících se výuky inline bruslení. Úspěšné absolventy kurzu rádi přivítáme v našem týmu.

Kurz probíhá intenzivní výukou praktických i teoretických znalostí ve 3 dnech (pátek – neděle). Jednotlivá témata jsou zařazena do lekcí dle časového harmonogramu. Kurz probíhá na několika místech, dle potřeby prostoru k výuce daného tématu. Kurz je ukončen závěrečnými zkouškami. Úspěšní absolventi kurzu obdrží instruktorský certifikát.

ZAJÍMAVÁ PŘÍLEŽITOST

Zaujala Vás práce instruktora? Předáváte své dovednosti a zkušenosti na bruslích ostatním a tato práce je pro Vás zároveň zábavou? Pak je možnost stát se instruktorem inline bruslení zajímavou příležitostí právě pro Vás.

AKREDITOVANÝ KURZ

Jsme akreditovanou institucí MŠMT, která provádí školení v rámci vzdělávacího programu DVPP. Úspěšní absolventi kurzu jsou držiteli tohoto vzdělávacího osvědčení.

SPOLUPRÁCE

Staňte se instruktory inline bruslení v rámci organizace JSMEINLINE.cz nebo se staňte naším partnerem a rozjeďme kurzy v dalších městech a lokalitách.

Jsme rádi, že jste se rozhodli zaregistrovat se do instruktorského kurzu inline bruslení. Vyberte prosím MĚSTO a MÍSTO, kde bude kurz probíhat a pokračujte dále v registraci.

ZVOLTE MĚSTO:

ZVOLTE LOKALITU:

VYBERTE SI TERMÍN

MĚSTO Lokace DATUM DEN V TÝDNU ČAS CENA REGISTRACE
Praha 4, Praha 5, Praha 6Kancelář - Jsmeinline.cz, Nové Butovice, Ladronka + Strahov9. 9. - 11. 9. 2022 PÁTEK - NEDĚLE9:00 - 18:003500 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA

Kurzy INLINE bruslení

PODZIM 2022

VYPSÁNY

Pokračujte na stránky a přihlaste se.