GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

KORONAVIRUS: Start večerních kurzů "MIMO ŠKOLY" od pondělí 12. dubna - více info ZDE. Start kroužků v "MŠ a ZŠ" bude postupný od pondělí 19.dubna -  více info ZDE. Všechny přihlášené budeme průběžně informovat o zahájení kurzu (kroužku).

KURZY PRO DĚTI

UČÍME DĚTI BRUSLIT

Svěřte vaše děti profesionálním instruktorům, kteří je naučí bruslit

KURZY INLINE BRUSLENÍ V RŮZNÝCH BRUSLAŘSKÝCH LOKALITÁCH

Kurz si klade za cíl seznámit děti s inline bruslením jako s populárním a stále se rozšiřujícím sportem. Naučíme je zábavnou formou bruslařským dovednostem (brzdění, zatáčení atd.) a základům bezpečnosti (nošení ochranných pomůcek).

Program kurzu je navržen tak, aby kurz mohli absolvovat jak malí začátečníci tak i děti, které s bruslením již zkušenost mají.

Naší snahou je nabídnout dětem smysluplné trávení volného času mimoškolní aktivitou a zaujmout je natolik, aby se pro ně inline bruslení stalo sportem, ve kterém se budou chtít zdokonalovat a kterému se budou chtít dále věnovat. Některé pak třeba rozšíří řady dětí, které se věnují inline bruslení závodně.

VÍCE INFORMACÍ

V kurzu na děti čeká v 12 týdnech 12 lekcí . Každá lekce trvá 60 minut.

Lekce jsou vedeny lektorem, který má na starosti skupinku 6 – 15 dětí. Lektoři jsou držiteli licence Instruktor inline bruslení, jehož součástí je i školení o první pomoci.

Instruktor na Vás bude čekat na místě bruslení vždy 5-10 minut před začátkem lekce, aby Vám pomohl se správným nasazením chráničů, helmy a dotažením bruslí.

V přihlašovacím formuláři vyberte lokalitu a termín, v němž bude vaše dítě kurz navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje rodiče i dítěte. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte vaše dítě do kurzu. Na uvedenou e-mailovou adresu vám přijdou všechny potřebné informace o konkrétním kurzu a platební údaje s variabilním symbolem. Kurz lze uhradit pouze převodem. Po uhrazení kurzu Vám přijde potvrzení o zaplacení (faktura), na které můžete uplatnit příspěvek u Vaší zdravotní pojišťovny.

Těšíme se na vás na kurzu 🙂

Seznamte se s instruktory JSMEINLINE.cz

Náš tým

NÁPLŇ A VYBAVENÍ

Děti projdou výukou metodické řady inline bruslení a základy bezpečnosti na inline bruslích. Součástí lekcí jsou různé druhy her (týmové, obratnostní aj.), závodů či překážkových drah, které rozvíjí bruslařské dovednosti.

Potřebné vybavení – helma, inline brusle, chrániče (kolen, loktů, zápěstí), sportovní oblečení a láhev s pitím.

Děti mají nejlépe vlastní vybavení, na které jsou zvyklé. Po předchozí domluvě je možné zapůjčení vybavení na dobu kurzu. Půjčovné se stanovuje dle doby zapůjčení vybavení.

JSMEINLINE .cz

BEZPEČNÉ BRUSLENÍ

Naší prioritou je naučit Vaše děti nutnosti nošení helmy a dalších ochranných pomůcek, které spolu se zvládnutými bruslařskými dovednostmi zabrání nepříjemným zraněním.

HERNÍ PŘÍSTUP

Naší trenérskou filozofií je herní princip, který děti ale i dospělí naleznou v každé bruslařské lekci. Věříme, že to je ten správný způsob, jak se toho co nejvíce naučit a zamilovat si tento sport.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Naši instruktoři se o Vaše děti starají od vyzvednutí ve školní družině, místě setkání či ve školce. Pomohou jim s upevněním chráničů a bruslí. Provedou je lekcemi a pak zase odvedou zpět do školních družin či školek.

REGISTRACE DO KURZU PRO DĚTI

Jsme rádi, že jste se rozhodli zaregistrovat vaše dítě do kurzu inline bruslení při mateřské či základní škole. Vyberte prosím MĚSTO a ŠKOLU, kde kurz bude navštěvovat a pokračujte dále v registraci.

ZVOLTE MĚSTO:

ZVOLTE LOKALITU:

VYBERTE SI TERMÍN

MĚSTO Lokace DATUM DEN V TÝDNU ČAS CENA REGISTRACE
Praha 5Nové Butovice12. 4. - 28. 6. 2021
(12 lekcí)
PONDĚLÍ18:00 - 19:001680 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 4Modřanská cyklostezka13. 4. - 29. 6. 2021
(12 lekcí)
ÚTERÝ18:00 - 19:001680 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 7Stromovka14. 4. - 30. 6. 2021
(12 lekcí)
STŘEDA18:00 - 19:001680 Kč Termín obsazen
Možnost přihlášení jako náhradník
Praha 6Ladronka + Strahov15. 4. - 1. 7. 2021
(12 lekcí)
ČTVRTEK18:00 - 19:001680 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA

SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PO CELÉ PRAZE

Přihlašování na tábory už začalo. Přihlaste se hned a zajistěte si tak místo na táboře. GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ!

Kontakty a podrobné informace o táborech naleznete ZDE


KROUŽKY A KURZY INLINE BRUSLENÍ

Start večerních kurzů "MIMO ŠKOLY" od pondělí 12. dubna - více info ZDE

Start kroužků v "MŠ a ZŠ" bude postupný od pondělí 19.dubna - více info ZDE

Start večerních kurzů "pro DOSPĚLÉ" bude postupný od středy 14. dubna - více info ZDE

Všechny přihlášené budeme průběžně informovat o zahájení kurzu (kroužku).

PŘIHLÁSIT KROUŽEK v MŠ A ZŠ

PŘIHLÁSIT KURZ pro děti MIMO ŠKOLY

PŘIHLÁSIT KURZ pro DOSPĚLÉ


VIRTUÁLNÍ ZÁVODY - VÝSLEDKY / FOTO