GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

KURZY PRO DĚTI

UČÍME DĚTI BRUSLIT

Svěřte vaše děti profesionálním instruktorům, kteří je naučí bruslit

KURZY A INDIVIDUÁLNÍ LEKCE INLINE BRUSLENÍ V RŮZNÝCH BRUSLAŘSKÝCH LOKALITÁCH

Cílem jednotlivých lekcí i celých kurzů je stejně jako v kurzech v ZŠ a MŠ děti seznámit s inline bruslením a rozvíjet jejich bruslařské dovednosti a to především zábavnou formou tak, aby se pro ně bruslení na inline stalo oblíbenou sportovní aktivitou. 

Program bruslařských kurzů je navržen dle potřeb a úrovně skupiny dětí, pro které je kurz naší bruslařské školy JSMEINLINE otevřen. Stačí se jen informovat o připravovaných kurzech nebo možnostech otevření kurzu pro vaše dítě či se registrovat v kurzech již otevřených.

Naší snahou je nabídnout dětem smysluplné trávení volného času a možnost se dále rozvíjet a zdokonalovat ve sportu, který je zaujal. Některé pak třeba rozšíří řady dětí, které se věnují inline bruslení závodně.

VÍCE INFORMACÍ

Nabízíme rodičům školu bruslení přímo pro jejich dítě. Vytváříme program na míru skupiny dětí či jednotlivce.

Hledáte kurz, kde se vaše dítě naučí perfektně a bezpečně bruslit na inline bruslích nebo byste rádi uspořádali kurz pro celou skupinu dětí či máte zájem o individuální lekci pro vaše dítě? Vyberte si vhodný kurz z naší nabídky nebo nás kontaktujte a my vám doporučíme nejvhodnější variantu výuky.

Každý kurz v jednotlivých lokalitách má zvolené místo setkání, kde se děti (s rodiči) s instruktorem setkají a kde jednotlivé lekce probíhají. Všichni instruktoři jsou absolventi vzdělávacího programu akreditovaného MŠMT, jehož součástí je i školení o první pomoci.

V přihlašovacím formuláři vyberte město, lokalitu a termín, v němž bude vaše dítě kurz navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje rodiče i dítěte. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte vaše dítě do kurzu. Na uvedenou e-mailovou adresu vám přijdou informace o kurzu a platební údaje s variabilním symbolem. Kurz uhraďte převodem, platební bránou či hotově (po předchozí domluvě v kanceláři JSMEINLINE.cz.) Těšíme se na vás na kurzu ☺

Seznamte se s instruktory JSMEINLINE.cz

Náš tým

PROGRAM KURZU

Dle zvoleného kurzu děti projdou výukou inline bruslení nebo v případě individuálních lekcí lze přímo zvolit dovednosti, kterým se během lekce bude instruktor věnovat.

Součástí lekcí jsou různé druhy her (týmové, obratnostní aj.), závodů či překážkových drah, které rozvíjí bruslařské dovednosti.

Při individuálních lekcích instruktor zhodnotí naučené dovednosti a doporučí nejvhodnější postup výuky a jednotlivých cvičení. Individuální výuka je velmi intenzivní a mnoho dovedností se dítě naučí rychleji, ale ze zkušeností doporučujeme zařadit děti do skupinových lekcí, které jsou pro děti vhodnější.

VYBAVENÍ

Potřebné vybavení – helma, inline brusle, chrániče (kolen, loktů, zápěstí), sportovní oblečení a láhev s pitím.

Děti mají nejlépe vlastní vybavení, na které jsou zvyklé. Po předchozí domluvě je možné zapůjčení vybavení na dobu kurzu. Půjčovné se stanovuje dle doby zapůjčení vybavení.

Pro více informací a objednání zapůjčení či koupě vybavení nás kontaktujte

JSMEINLINE .cz

BEZPEČNÉ BRUSLENÍ

Naší prioritou je naučit Vaše děti nutnosti nošení helmy a dalších ochranných pomůcek, které spolu se zvládnutými bruslařskými dovednostmi zabrání nepříjemným zraněním.

HERNÍ PŘÍSTUP

Naší trenérskou filozofií je herní princip, který děti ale i dospělí naleznou v každé bruslařské lekci. Věříme, že to je ten správný způsob, jak se toho co nejvíce naučit a zamilovat si tento sport.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Naši instruktoři se o Vaše děti starají od vyzvednutí ve školní družině, místě setkání či ve školce. Pomohou jim s upevněním chráničů a bruslí. Provedou je lekcemi a pak zase odvedou zpět do školních družin či školek.

REGISTRACE DO KURZU PRO DĚTI

Jsme rádi, že jste se rozhodli zaregistrovat vaše dítě do kurzu inline bruslení při mateřské či základní škole. Vyberte prosím MĚSTO a ŠKOLU, kde kurz bude navštěvovat a pokračujte dále v registraci.

ZVOLTE MĚSTO:

ZVOLTE LOKALITU:

VYBERTE SI TERMÍN

MĚSTO Lokace DATUM/LEKCE DEN V TÝDNU ČAS/LEKTOR CENA REGISTRACE
Praha 4Modřanská cyklostezka17. 9. - 22. 10. 2019
(6 lekcí)
ÚTERÝ18:00 - 19:00840 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 7Stromovka18. 9. - 23. 10. 2019
(6 lekcí)
STŘEDA18:00 - 19:00840 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 6Ladronka + Strahov19. 9. - 24. 10. 2019
(6 lekcí)
ČTVRTEK18:00 - 19:00840 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA