GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

Seriál inline závodů pro děti – jaro/léto 2017

Přijďte si vyzkoušet atmosféru závodů! Vždy v neděli pro vás bude v různých inline lokalitách v Praze připraven bohatý závodní program pro malé i větší bruslaře. Pro nejmenší závodníky od tří let je připraven i závod odrážedel. Užijte si s námi pohodové nedělní odpoledne a umožňete svým dětem ukázat své dovednosti a poměřit sílu s ostatními dětmi.

Věkové kategorie se vzájemně prolínají tak, aby se děti mohly zúčastnit i dvou závodů během jednoho dne. Harmonogram jednotlivých závodů je uveden v letáku pod článkem.

Na přípravě závodů se budou podílet a na průběh závodů budou dohlížet zkušení lektoři inline bruslení, jejichž vzdělání má akreditaci MŠMT. Ti se dlouhodobě věnují nejen inline bruslení na vrcholové úrovni (např. reprezentace ČR), ale i jeho výuce pro děti. Instruktoři budou dětem a jejich rodičům k dispozici i pro poskytnutí informací o vhodných pomůckách pro inline bruslení a možnostech, kde a jak rozvíjet své bruslařské dovednosti.

Pro děti, které ještě nezávodí, nebo se nebudou chtít závodů zúčastnit, bude připravena zábavná překážková dráha, kde si na různých mobilních překážkách, rampičkách, podjezdech a dalších úkolech budou moci ověřit svou bruslařskou zdatnost.

Startovné do závodů je 80Kč

 

Více informací a následné fotografie z akce naleznete na našich facebookových stránkách Jsmeinline.cz

ZPĚT

ZAČÍNÁME 4.12.2023