GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

LEKCE ZDARMA s trenérem Jsmeinline.cz / úterky 17:30 – 18:30 / na střeše Centra Černý Most

Rozhodli jsme se, společně s Centrem Černý Most, postupný návrat do normálního života zpestřit i vašim dětem a naučit je něco nového! Už od 1. června se mohou těšit na pravidelné lekce in-line bruslení s profesionálním trenérem. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky nebo i mírně zkušenější bruslaře ve věku od 5 do 12 let a konat se budou každé úterý od 17.30 do 18.30. na střeše obchodního centra.

Lekce jsou zcela zdarma a vašim malým bruslařům stačí pouze rezervovat místo předem na eventy@centrumcernymost.cz a vlastní brusle, helma a ochranné vybavení (chrániče kolen, zápěstí a loktů). Veškeré vybavení můžete případně pohodlně pořídit i v obchodech Decathlon nebo Sportisimo přímo v obchodním centru.

A pokud máte zamluvené místo, pak už jen stačí vaše děti doprovodit na střechu centra (3. patro nad prodejnou Decathlon), kde se lekce uskuteční. Samotné lekce probíhají bez přítomnosti rodičů. V případě nepříznivého počasí budeme bruslit na parkovišti v parkovacím domě P2. Kapacita je omezena na 10 dětí, při velkém zájmu jsme ale připraveni počet trenérů navýšit. Těšíme se na všechny malé sportovce!

ZPĚT

ZAČÍNÁME 4.12.2023