GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

LEKCE ZDARMA s trenérem Jsmeinline.cz / úterky 17:30 – 18:30 / na střeše Centra Černý Most

Rozhodli jsme se, společně s Centrem Černý Most, postupný návrat do normálního života zpestřit i vašim dětem a naučit je něco nového! Už od 1. června se mohou těšit na pravidelné lekce in-line bruslení s profesionálním trenérem. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky nebo i mírně zkušenější bruslaře ve věku od 5 do 12 let a konat se budou každé úterý od 17.30 do 18.30. na střeše obchodního centra.

Lekce jsou zcela zdarma a vašim malým bruslařům stačí pouze rezervovat místo předem na eventy@centrumcernymost.cz a vlastní brusle, helma a ochranné vybavení (chrániče kolen, zápěstí a loktů). Veškeré vybavení můžete případně pohodlně pořídit i v obchodech Decathlon nebo Sportisimo přímo v obchodním centru.

A pokud máte zamluvené místo, pak už jen stačí vaše děti doprovodit na střechu centra (3. patro nad prodejnou Decathlon), kde se lekce uskuteční. Samotné lekce probíhají bez přítomnosti rodičů. V případě nepříznivého počasí budeme bruslit na parkovišti v parkovacím domě P2. Kapacita je omezena na 10 dětí, při velkém zájmu jsme ale připraveni počet trenérů navýšit. Těšíme se na všechny malé sportovce!

ZPĚT

Kurzy INLINE bruslení

PODZIM 2022

VYPSÁNY

Pokračujte na stránky a přihlaste se.