GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

NAUČÍME VÁS

SPRÁVNĚ BRUSLIT

Kurzy bruslařských dovedností pro začátečníky i pokročilé

INLINE KURZY – VÝUKA DOVEDNOSTÍ

KURZY BRUSLAŘSKÝCH DOVEDNOSTÍ PRO VEŘEJNOST

Kurzy inline bruslení pro veřejnost jsou určeny především pro dospělé bruslaře, kteří chtějí rozvíjet své bruslařské dovednosti či získat nové. Nejčastěji se setkáváme s klienty, kteří mají zájem naučit se bezpečně zastavit na inline bruslích. Mnoho z klientů však přichází také jako začátečníci, kteří s inline bruslení teprve začínají a chtějí se postupně zdokonalovat podle správné metodiky bez zbytečných chyb, které v kurzech inline bruslení odstraní.

Cílem jednotlivých lekcí i celých kurzů je především získat bruslařskou jistotu a zábavnou formou rozvíjet jednotlivé bruslařské techniky tak, aby se pro každého klienta stalo inline bruslení oblíbenou sportovní aktivitou.

S Lukášem jsme se postupně učili bruslit celá rodina. Já se ženou jsme už trochu bruslili, ale chtěli jsme se cítit jistěji a naučit se věci, na které jsme si sami netroufli nebo nevěděli, jak na to. Lukáš nás mile překvapil ohromně příjemným a milým přístupem a výborně propracovanou metodikou cvičení, která nás posunovala dopředu – a šlo to mnohem rychleji než jsme čekali. Proto jsme Lukáše požádali, aby to zkusil i s našimi dětmi (6 a 8 roků). Ty neuměly bruslit vůbec a do bruslení se nejdřív ani moc nehrnuly. Lukáš pro ně ale připravil hromadu her a soutěží, takže se nakonec na každou hodinu moc těšily a byla radost se na ně dívat. Skvělá zkušenost. Děkujeme!

Marek

Na bruslích jsem již trochu jezdit uměl, ale po absolvování několika nehezkých pádů jsem si vytvořil vůči bruslím docela slušný blok. Řekl jsem si, že to asi budu muset vzít od začátku.
Tak jsem se přihlásil na kurz. Nemám obecně rád tyto organizované skupinovky, ale nutno říct, že mé počáteční rozpaky během první lekce zcela zmizely. Niki byla skvělá. Nepřipadal jsem si, že se něco učím, protože „Škola hrou" tu dostává opravdu ten správný význam. Velmi rychle jsem si osvojil základy a poté, co kurz skončil, jsem se hned zapsal do kurzu pro pokročilé, kde jsem se naučil ještě spoustu dalších „vychytávek". Doporučuji jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým ;-)

Libor

Niki svým přátelským, leč profesionálním přístupem ke svým žákům naprosto předčila mé očekávání. Co se týče mých bruslařských dovedností, byla jsem ukázková "tabula rasa", nicméně už po prvních dvou hodinách jsem se až zázračně zlepšila a přikládám to tomu, že Niki razí přístup "škola hrou". Díky všem těm týmovým soutěžím člověk v zápalu boje zcela zapomene na strach z pádu a najednou se přistihne, jak přešlapuje, skáče přes překážky, brzdí téčkem, jede pozadu atd. Zbavila jsem se díky ní strachu, že spadnu, vypilovala techniku, a musím říct, že s většinou bývalých žáků se v Modřanech i na Ladronce pravidelně potkávám, protože brusle jsou prostě návykové. :-) A jak se poznají? Vždycky mají helmu a výborně bruslí :)

Lea

Velmi příjemná a usměvavá lektorka. Kurz byl velmi efektivní. V relativně krátké době nás Niki naučila pochopit základy bruslení. Díky, Niki!

Tereza

Díky Nikol jsem se nejen naučil výborně bruslit, ale také si inline zamiloval. Škola hrou je obrovsky motivující a zábavná, a pod vedením Niki jsem neměl pocit, že se učím bruslit, ale že si zábavně hraju venku dokonce skloubením několika sportů dohromady. A co víc, našel jsem dobrého přítele, na sport ideální :) Díky!

Honza

Inline bruslení bylo pro mě jako úplného začátečníka vždy velkou výzvou, kterou se mi společně s Karolínou podařilo překonat. Díky její trpělivosti, skvělým instruktorským schopnostem, humoru a přátelské povaze jsem na každou lekci chodila s radostí a chutí učit se novým dovednostem. Byla jsem překvapená, jak rychle mi Karolína pomohla na bruslích najít jistotu a získat stabilitu. Inliny se pro mě staly nejen skvělým prostředkem pro zlepšení fyzické kondice, ale také formou relaxace a zábavy. Díky, Karolíno!

Katka

VÍCE INFORMACÍ

Kurz je určen především pro dospělé bruslaře, kteří se rozhodli začít s tímto skvělým sportem nebo již mají s bruslením zkušenosti, ale rádi by se zdokonalili v technice brzdění či obratnosti na inline bruslích.

Během lekcí projdete výukou inline bruslení se zaměřením na brzdění a obratnost. Ze zkušeností víme, že většina našich klientů přichází na kurz právě z důvodu zlepšení techniky brzdění a reakce na neočekávanou situaci, se kterou se mohou setkat.

Kurz není jen o dřině a neustálém tréninku bruslařských dovedností, ale také o zábavě ve formě různých her, při nichž se seznámíte s ostatními účastníky kurzu a podvědomě zlepšíte svoji bruslařskou obratnost. Jsme si jistí, že se pro vás inline bruslení stane především zábavou, ve které se budete chtít neustále zdokonalovat.

Seznamte se s instruktory JSMEINLINE.cz

Náš tým

PROGRAM A VYBAVENÍ

V kurzu na vás čeká 6 lekcí během 6 týdnů. Každá lekce trvá 60 minut.

Cena kurzu za 1 bruslaře je 1390 Kč.

Kurz má zvolené místo setkání, kde se každou lekci s instruktorem setkáváte.

Lekce se zpravidla skládá ze 3 částí:

  • úvodní (zahřátí, rozcvičení, opakování naučených dovedností)
  • hlavní (výuka nových cvičení a bruslařských dovedností + hra)
  • závěrečná (opakování cvičení z dané lekce, zakončení hrou či překážkovou dráhou)

Po skončení lekce je instruktor k dispozici pro případné další dotazy.

Účastníci kurzu projdou výukou metodické řady inline bruslení a základy bezpečnosti pohybu na stezkách či chránění před úrazy. Součástí lekcí jsou různé druhy her (týmové, obratnostní aj.) a překážkových drah rozvíjejících bruslařské dovednosti.

VYBAVENÍ

Potřebné vybavení – helma, inline brusle.

Dále doporučujeme chrániče (kolen, loktů, zápěstí), sportovní oblečení a láhev s pitím. Účastníci mají vlastní vybavení, na které jsou zvyklí. Možné je i zapůjčit vybavení na dobu kurzu. Půjčovné se stanovuje dle doby zapůjčení vybavení.

PŘIHLÁŠENÍ

V přihlašovacím formuláři vyberte město, místo kurzu a termín, kdy máte zájem kurz navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte se do kurzu. Na uvedený email vám přijdou detailní informace o kurzu a platební údaje s variabilním symbolem. Kurz uhraďte převodem či hotově (po předchozí domluvě v kanceláři JSMEINLINE.cz). Těšíme se na vás na kurzu 🙂

Pro více informací a objednání zapůjčení či koupě vybavení nás kontaktujte

PROFESIONÁLNÍ INSTRUKTOŘI

Instruktorský tým je sestaven z odborníků na inline bruslení, kteří jsou absolventi programu výuky inline bruslení akreditovaného MŠMT. Mezi instruktory naleznete absolventy FTVS UK, hokejisty, inline rychlobruslaře či trenéry, kteří mají inline bruslení opravdu rádi a perfektně mu rozumí.

VÝUKA DLE METODIKY

Jednotlivé lekce na sebe postupně navazují a proto umožňují projít výukou, která je především pro začátečníky velmi důležitá, protože eliminuje vznik špatných návyků. To se snažíme zajistit tak, že ke každé dovednosti dojdeme s klienty postupně pomocí speciálních průpravných cvičení a her.

NÁVAZNOST DALŠÍCH PROGRAMŮ

Věříme, že mnohé z našich klientů inline bruslení zaujme natolik, že se mu budou rádi věnovat i po skončení kurzu dovedností na inline. Proto jsme vytvořili program FITBLADING, ten je určen všem, kteří již základy bruslení zvládli a rádi by se naučili pokročilé dovednosti a dostali se na bruslích do kondice.

REGISTRACE DO KURZU

Jsme rádi, že jste se rozhodli zaregistrovat se do kurzu inline bruslení. Vyberte prosím MĚSTO a MÍSTO, kde budete kurz navštěvovat a pokračujte dále v registraci.

ZVOLTE MĚSTO:

ZVOLTE LOKALITU:

VYBERTE SI TERMÍN

MĚSTO Lokace DATUM/LEKCE DEN V TÝDNU ČAS/LEKTOR CENA REGISTRACE
Praha 7Stromovka: Dovednosti - začátečníci22. 3. - 26. 4. 2017
(6 Lekcí)
Středa18:00 - 19:001390 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 6Ladronka + Srtahov: Dovednosti začátečníci23. 3. - 4. 5. 2017
(6 Lekcí)
Čtvrtek18:00 - 19:001390 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 5Nové Butovice - začátečníci20. 3. - 15. 5. 2017
(6 Lekcí)
Pondělí18:00 - 19:001390 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 5Nové Butovice - začátečníci15. 5. - 19. 6. 2017
(6 lekcí)
Pondělí18:00-19:001390 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 4Modřanská cyklostezka - začátečníci16. 5. - 20. 6. 2017
(6 lekcí)
Úterý18:00-19:001390 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 7Stromovka: Dovednosti - začátečníci17. 5. - 21. 6. 2017
(6 lekcí)
Středa18:00-19:001390 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
Praha 6Ladronka + Srtahov: Dovednosti začátečníci18. 5. - 22. 6. 2017
(6 lekcí)
Čtvrtek18:00-19:001390 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA