GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 731 239 237 YT

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ SPORTOVNÍ TÁBORY - ZDE

SPORTOVNÍ

ZÁJEZDY NA IN-LINE

SEZNAMTE SE S MÍSTY , KTERÉ JSOU RÁJEM PRO KAŽDÉHO BRUSLAŘE

SPORTOVNÍ ZÁJEZDY NA INLINE A DALŠÍ VÍCEDENNÍ AKCE

Baví vás aktivní relax a ve vašem volnu jsou brusle neustále v permanenci?  Na těchto akcích na vás čekají bruslařské a kondiční tréninky, hry na bruslích a především poznávání nových bruslařských lokalit.

Každá akce je specifická jak místem, tak i tréninkovou náplní. Naší snahou je seznámit se s zajímavými trasami jak v ČR tak i v zahraničí. Zúčastnit se vyjížděk Blade nights či různých závodů.

Zpravidla se jedná o prodloužený víkend, který trávíme v blízkosti hezkých tras a možnosti rychle nazout brusle a vyjet do tréninků.

Podrobné informace o akci naleznete v popisu konkrétní akce.

Přihlášení

V přihlašovacím formuláři vyberte město, místo kurzu a termín, kdy se kurz bude konat. Vyplňte přihlašovací údaje. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte se do kurzu. Na uvedený email vám přijdou detailní informace o kurzu a platební údaje s variabilním symbolem. Kurz uhraďte převodem či hotově (po předchozí domluvě v kanceláři JSMEINLINE.cz). Těšíme se na vás na kurzu.

PROFESIONÁLNÍ INSTRUKTOŘI

Instruktorský tým je sestaven z odborníků na inline bruslení, kteří jsou absolventi programu výuky inline bruslení akreditovaného MŠMT. Mezi instruktory naleznete absolventy FTVS UK, hokejisty, inline rychlobruslaře či trenéry, kteří mají inline bruslení opravdu rádi a perfektně mu rozumí.

ZÁBAVNÝ PROGRAM

Každý zájezd je unikátní a proto i jeho program je tvořen na míru dané lokality. Během zájezdu či jiné akce na vás čekají tréninky dovedností, kondiční tréninky FITBLADINGU, inline turistika, hry na inline i bez nich a kondiční tréninky bez bruslí + regenerace a další aktivity

NEJLEPŠÍ BRUSLAŘSKÉ LOKALITY

Program FITBLADING je vhodný pro dlouhodobý trénink, protože pohyb na inline bruslích nepřetěžuje (tak jako běh) klouby a šlachy. Zároveň se však jedná o cyklický pohyb, který je vhodný pro redukci tuků a doplňkové posilovací prvky působí na celkové zpevnění těla a jeho správné držení.

Registrace na sportovní zájezd

ZVOLTE MĚSTO:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

ZVOLTE LOKALITU:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

LETNÍ SPORTOVNÍ KEMPY 2021

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!

REGISTRACE ZDE


Registrace do podzimních kurzů 2021 zahájena!!!

PŘIHLÁSIT KROUŽEK v MŠ A ZŠ

PŘIHLÁSIT KURZ pro děti MIMO ŠKOLY

PŘIHLÁSIT KURZ pro DOSPĚLÉ