GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 731 239 237 YT

SPORTOVNÍ

ZÁJEZDY NA IN-LINE

SEZNAMTE SE S MÍSTY , KTERÉ JSOU RÁJEM PRO KAŽDÉHO BRUSLAŘE

SPORTOVNÍ ZÁJEZDY NA INLINE A DALŠÍ VÍCEDENNÍ AKCE

Baví vás aktivní relax a ve vašem volnu jsou brusle neustále v permanenci?  Na těchto akcích na vás čekají bruslařské a kondiční tréninky, hry na bruslích a především poznávání nových bruslařských lokalit.

Každá akce je specifická jak místem, tak i tréninkovou náplní. Naší snahou je seznámit se s zajímavými trasami jak v ČR tak i v zahraničí. Zúčastnit se vyjížděk Blade nights či různých závodů.

Zpravidla se jedná o prodloužený víkend, který trávíme v blízkosti hezkých tras a možnosti rychle nazout brusle a vyjet do tréninků.

Podrobné informace o akci naleznete v popisu konkrétní akce.

Přihlášení

V přihlašovacím formuláři vyberte město, místo kurzu a termín, kdy se kurz bude konat. Vyplňte přihlašovací údaje. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte se do kurzu. Na uvedený email vám přijdou detailní informace o kurzu a platební údaje s variabilním symbolem. Kurz uhraďte převodem či hotově (po předchozí domluvě v kanceláři JSMEINLINE.cz). Těšíme se na vás na kurzu.

PROFESIONÁLNÍ INSTRUKTOŘI

Instruktorský tým je sestaven z odborníků na inline bruslení, kteří jsou absolventi programu výuky inline bruslení akreditovaného MŠMT. Mezi instruktory naleznete absolventy FTVS UK, hokejisty, inline rychlobruslaře či trenéry, kteří mají inline bruslení opravdu rádi a perfektně mu rozumí.

ZÁBAVNÝ PROGRAM

Každý zájezd je unikátní a proto i jeho program je tvořen na míru dané lokality. Během zájezdu či jiné akce na vás čekají tréninky dovedností, kondiční tréninky FITBLADINGU, inline turistika, hry na inline i bez nich a kondiční tréninky bez bruslí + regenerace a další aktivity

NEJLEPŠÍ BRUSLAŘSKÉ LOKALITY

Program FITBLADING je vhodný pro dlouhodobý trénink, protože pohyb na inline bruslích nepřetěžuje (tak jako běh) klouby a šlachy. Zároveň se však jedná o cyklický pohyb, který je vhodný pro redukci tuků a doplňkové posilovací prvky působí na celkové zpevnění těla a jeho správné držení.

Registrace na sportovní zájezd

ZVOLTE MĚSTO:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

ZVOLTE LOKALITU:

Bohužel, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy.

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

PODZIMNÍ KURZY

PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO NA WEBU

TRÉNINKY VE ŠKOLÁCH - ZDE

TRÉNINKY MIMO ŠKOLY - ZDE

TRÉNINKY PRO DOSPĚLÉ - ZDE

INSTRUKTORSKÝ KURZ - ZDE

LETNÍ INLINE TÁBORY

STÁLE MÁME VOLNÉ KAPACITY

VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZDE